Le dîner de cons  
   
 

 

De auteur

Francis Veber (°1937) geldt op dit moment als één van de belangrijkste Europese komedieschrijvers. Ook als cineast en producent verwierf hij faam met films als “Le Jouet”, “La Chèvre”, “Les Compères”, “La Cage aux Folles”, “L’Emmerdeur”,….Zijn toneelhit “Le Diner de Cons” lokte jaren volle zalen in Frankrijk.

 

Het stuk

Pierre Abeloos en zijn vrienden, die zich begeven in de betere kringen, organiseren iedere woensdag een “diner de cons”. Iedereen mag dan, puur voor het plezier, een halve gare uitnodigen. Wie de grootste sul vindt, wint die avond.

De geïnviteerde stommerik weet uiteraard van niets en is in de wolken dat hij zomaar uit eten wordt gevraagd. Een serieus decadent gedoe dus.

Pierre nodigt Frans Verdonck uit en is er van overtuigd dat hij deze keer zeker zal winnen…………………

 

De regisseur

Frank Verdru regisseert dit jaar voor de vierde keer onze groep. Frank is al jaren bezig met allerlei podiumkunsten en speelt voor het ogenblik met het trio "Schaap met pruimen" de cabaretvoorstelling "Geweldig Zinloos".

 

Rolverdeling

 Pierre Abeloos: Xavier Tant

Christine Abeloos: Marleen Oreel

Dokter Vanheesvelde: Pieter Clauw

Frans Verdonck: Björn Vanacker

Justin Dewit: Freddy Deberdt

Marleen: Suzy Beun

Marcel Hondjes: Patrick Heyte

 

Algemene ondersteuning

 

Decorbouw:

Luc Gokelaere

Freddy Parrein

Peter Muylle

Bernard Mulle

Stefaan Dewulf

 

Techniek:

Marc Lammers

Philip Van Exem

 

Regie-assistente:

Josée Froyman

 

PR:

Bernard Mulle

 

 

 

De auteur

Francis Veber (°1937) geldt op dit moment als één van de belangrijkste Europese komedieschrijvers. Ook als cineast en producent verwierf hij faam met films als “Le Jouet”, “La Chèvre”, “Les Compères”, “La Cage aux Folles”, “L’Emmerdeur”,….Zijn toneelhit “Le Diner de Cons” lokte jaren volle zalen in Frankrijk.

 

Het stuk

Pierre Abeloos en zijn vrienden, die zich begeven in de betere kringen, organiseren iedere woensdag een “diner de cons”. Iedereen mag dan, puur voor het plezier, een halve gare uitnodigen. Wie de grootste sul vindt, wint die avond.

De geïnviteerde stommerik weet uiteraard van niets en is in de wolken dat hij zomaar uit eten wordt gevraagd. Een serieus decadent gedoe dus.

Pierre nodigt Frans Verdonck uit en is er van overtuigd dat hij deze keer zeker zal winnen…………………

 

De regisseur

Frank Verdru regisseert dit jaar voor de vierde keer onze groep. Frank is al jaren bezig met allerlei podiumkunsten en speelt voor het ogenblik met het trio "Schaap met pruimen" de cabaretvoorstelling "Geweldig Zinloos".

 

Rolverdeling

 Pierre Abeloos: Xavier Tant

Christine Abeloos: Marleen Oreel

Dokter Vanheesvelde: Pieter Clauw

Frans Verdonck: Björn Vanacker

Justin Dewit: Freddy Deberdt

Marleen: Suzy Beun

Marcel Hondjes: Patrick Heyte

 

Algemene ondersteuning

 

Decorbouw:

Luc Gokelaere

Freddy Parrein

Peter Muylle

Bernard Mulle

Stefaan Dewulf

 

Techniek:

Marc Lammers

Philip Van Exem

 

Regie-assistente:

Josée Froyman

 

PR:

Bernard Mulle

 

 

 

 
     
   
  Korte inhoud:    
  De regisseur: Jan Devriendt  
  De auteur:    
  Spelers:    
  Affiche:

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen